قوانین و مقررات وب سایت

 

استفاده شما کاربر گرامی از سایت فروشگاه اینترنتی اسباب بازی آرکاتویز به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه میباشد . ازین پس در ادامه محتویات این صفحه منظور از "فروشگاه آرکاتویز " ، " فروشگاه اینترنتی اسباب بازی آرکاتویز " به آدرس https://www.arkatoys.ir میباشد .

 

فروشگاه آرکاتویز این حق را دارد که در هر زمانی و بدونه اطلاع قبلی محتویات این صفحه را تغییر داده و یا کم و زیاد بکند . لذا لازم است که کاربران گرامی جهت اطلاع از قوانین جدید بطور دوره ای این صفحه را مطالعه فرمایند . "فروشگاه آرکاتویز " اخبار مربوط به بروزرسانی این صفحه را در بخش خبرنامه منتشر خواهد نمود

 

1 . کاربر موظف است در هنگام ثبت نام در سایت و یا ثبت سفارش اطلاعات درخواستی را بطور صحیح و کامل در فرم مربوطه وارد کند ، لذا در صورت ناقص و یا غلط بودن اطلاعات پیگیری و تحویل سفارش امکان پذیر نخواهد بود.

 

2 . محتویات و تصاویر سایت آرکاتویز فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما کاربر گرامی عرضه شده است . استفاده از مطالب و محتویات سایت آرکاتویز برای وبلاگ ها و سایتهای دیگر تنها با کسب مجوز از "فروشگاه آرکاتویز" و با ذکر منبع مجاز خواهد بود

 

3 . " فروشگاه آرکاتویز " موظف است اطلاعات کامل و دقیق کالا ها را برای مشتری ارائه دهد

 

4 . فروشگاه آرکاتویز موظف است کالای خریداری شده را سالم و بدونه نقص و مطابق با شرایط اعلام شده برای مشتری ارسال نماید . در صورت ارسال کالا با استفاده از شرکت پستی ایران ، فروشگاه آرکاتویز مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

 

5 . فروشگاه آرکاتویز موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.

 

6 . در صورتی که کالا با بسته بندی ظاهری سالم توسط پست تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، فروشنده موظف است هماهنگی های لازم برای رفع عیب یا نقص با صلاحدید خود در کوتاهترین زمان ممکن با خریدار انجام نماید.

 

7 . خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشگاه کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

 

8 . خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشگاه آرکاتویز مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

 

9 . در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده به وسیله پست خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.

 

10 . قیمت محصولات فروشگاه آرکاتویز بر واحد " تومان " میباشد . در صورتی که مشتری متوجه این موضوع نباشد و بر فرض واحد " ریال " اقدام به پرداخت و خرید نماید و پس از متوجه شدن از خرید انصراف دهد ، عودت دادن وجه پرداختی زمان بر خواهد بود و ممکن است 24 الی 72 ساعت طول بکشد.

 

11 . فروشگاه آرکاتویز موظف است در حد توان از اطلاعات کاربری و خصوصی مشتریان محافظت نماید .

 

12 . در صورتی که خریدار از طریق پرداخت آنلاین وجه سفارش خود را پرداخت کرده باشد لازم است که در هنگام تحویل گرفتن کالا از مامور پست کارت شناسایی معتبر مطابق با اطلاعات درج شده در هنگام ثبت سفارش همراه داشته باشد .

 

13 . راههای ارتباطی فروشگاه آرکاتویز با مشتریان سایت فروشگاه اینترنتی اسباب بازی آرکاتویز به نشانی https://www.arkatoys.ir و شماره های تماس ذکر شده در بخش تماس با ما و شماره پیامک 500020305400 میباشد . لذا فروشگاه آرکاتویز هیچ گونه مسئولیتی را در قبال سوء استفاده برخی سودجویان با نام فروشگاه آرکاتویز و با استفاده از روش های مختلف را نخواهد داشت.